Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

Český jazyk 6 - učebnice, Čtení s porozuměním

Český jazyk 6 - učebnice, Čtení s porozuměním
Galerie
Český jazyk 6 - učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 6 - učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 6 - učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 6 - učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 6 - učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 6 - učebnice, Čtení s porozuměním
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:66-50
ISBN:978-80-87591-82-6
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Mgr. Ivana Fabiánová, Mgr. Zita Janáčková, Mgr. Karla Prátová
Formát:B5
Počet stran:183
Cena: 159 Kč

Moderní učebnice zpracovaná v souladu s RVP ZV. Učebnice je zpracována přehledně
a srozumitelně. Obsahuje klasické učivo probírané v 6. ročníku. S ohledem na přijímací zkoušky jsou zařazeny prozaické texty rozčleněné na úseky, které žáci na základě porozumění textu skládají ve správném pořadí. Doplněny jsou i otázky na upevnění čtenářské gramotnosti i gramatické úkoly. Zařazeny jsou úkoly rozvíjející komunikativnost. Součástí učebnice jsou i slohová cvičení, která přiměřenou formou rozvíjejí fantazii dětí. Za každou velkou kapitolou následuje shrnutí učiva zpracované formou testu. Na konci učebnice je závěrečný test a řešení vybraných cvičení. Najdete zde i náměty na skupinové práce a mezipředmětové vztahy.

ČASOVÝ PLÁN ke stažení zde.

KLÍČ KE CVIČENÍM ke stažení zde.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-38201/2016 dne 24. února 2017 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Český jazyk a literatura, 6. - 9. ročník, s dobou platnosti šest let.
Doporučené tituly
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!