Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

Český jazyk 8 – učebnice, Čtení s porozuměním

Český jazyk 8 – učebnice, Čtení s porozuměním
Galerie
Český jazyk 8 – učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 8 – učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 8 – učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 8 – učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 8 – učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 8 – učebnice, Čtení s porozuměnímČeský jazyk 8 – učebnice, Čtení s porozuměním
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:88-50
ISBN:978-80-88285-02-1
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Mgr. Karla Prátová, Mgr. Zita Janáčková, Mgr. Ilona Kirchnerová
Formát:B5
Počet stran:152
Cena: 159 Kč

Učebnice je zpracována přehledně a srozumitelně, obsahuje témata tradičně řazená do 8. ročníku – opakování základních znalostí z nižších ročníků: úvodní výklad o jazyce, nauka o slově a slovní zásobě, procvičení pravopisu, tvarosloví, skladba a sloh, média a mediální výchova. Nachází se zde také závěrečné opakování a klíč s řešení opakovacích testů.

Přínosem učebnice je, že obsahuje i mezioborově propojené texty podporující a testující čtenářskou gramotnost žáků. Zařazeny jsou i uspořádací úlohy, v nichž je cílem určit správné pořadí jednotlivých úseků tak, aby byla dosažena správná textová návaznost (obdobné úlohy jsou součástí přijímacích zkoušek na střední školy). Pevná vazba.

KLÍČ KE CVIČENÍM ke stažení zde.

ČASOVÝ PLÁN ke stažení zde.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-37069/2018 dne 13. února 2019 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Český jazyk a literatura, 6. - 9 ročník s dobou platnosti šet let.
Doporučené tituly
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!