Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

NOVINKA Chemie 8 - Úvod do obecné a anorganické chemie, pracovní sešit, Čtení s porozuměním

Chemie 8 - Úvod do obecné a anorganické chemie, pracovní sešit, Čtení s porozuměním
Galerie
Chemie 8 - Úvod do obecné a anorganické chemie, pracovní sešit, Čtení s porozuměnímChemie 8 - Úvod do obecné a anorganické chemie, pracovní sešit, Čtení s porozuměnímChemie 8 - Úvod do obecné a anorganické chemie, pracovní sešit, Čtení s porozuměnímChemie 8 - Úvod do obecné a anorganické chemie, pracovní sešit, Čtení s porozuměnímChemie 8 - Úvod do obecné a anorganické chemie, pracovní sešit, Čtení s porozuměním
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:88-81
ISBN:978-80-88285-52-6
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Jana Morbacherová
Formát:A4
Počet stran:56
Cena: 80 Kč

Tento pracovní sešit je vytvořen v souladu s moderními trendy výuky chemie a tvoří celek s učebnicí chemie pro 8. ročník základní školy. Pracovní sešit je součástí řady pracovních sešitů k učebnicím našeho nakladatelství pro 2. stupeň základní školy a tercie víceletého gymnázia.

Pracovní sešit obsahuje úkoly na procvičování a aplikování probraného učiva z učebnice. Důraz je kladen na jasné a přehledné vysvětlení a důkladné procvičení učiva tak, aby ho žáci lépe chápali a získané vědomosti si zapamatovali. K tomu také slouží názorné fotografie, obrázky a schémata. Pracovní sešit je plný cvičení, které aplikují učivo chemie na věci, které znají děti z běžného života. Atraktivní vizuální zpracování pracovního sešitu slouží ke zvýšení zábavnosti vyučování chemie.

V úvodu každé kapitoly je rámeček s vynechanými slovy k doplnění sloužící jako zápis pro žáka. Je zde shrnuto základní učivo dané kapitoly, zápis je možné využít namísto poznámek v pracovním sešitu.

Součástí pracovního sešitu jsou i cyklická opakování na konci každých dvou větších kapitol a podrobné závěrečné opakování.

Doporučené tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!