Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

Dějepis 6 - Pravěk, starověk - učebnice, Čtení s porozuměním

Dějepis 6 - Pravěk, starověk - učebnice, Čtení s porozuměním
Galerie
Dějepis 6 - Pravěk, starověk - učebnice, Čtení s porozuměnímDějepis 6 - Pravěk, starověk - učebnice, Čtení s porozuměnímDějepis 6 - Pravěk, starověk - učebnice, Čtení s porozuměnímDějepis 6 - Pravěk, starověk - učebnice, Čtení s porozuměnímDějepis 6 - Pravěk, starověk - učebnice, Čtení s porozuměnímDějepis 6 - Pravěk, starověk - učebnice, Čtení s porozuměním
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:66-40
ISBN:978-80-87591-85-7
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:prof. PhDr. Petr Chalupa CSc., Mgr Jakub Cimala
Formát:A4
Počet stran:131
Cena: 149 Kč

Nová učebnice dějepisu je vytvořena v souladu s moderními trendy výuky dějepisu. Důraz se klade na názornost a srozumitelnost. Učebnicové texty jsou systematicky a přehledně členěny do tematických kapitol. Každá kapitola začíná vždy na nové straně a je uvedena textem z krásné literatury spolu s otázkami na porozumění textu. Učebnice přináší základní fakta s minimem letopočtů. Důraz je kladen na logické souvislosti a typické rysy dané historické etapy. V úvodu ke kapitole najdete vždy také velkou přehlednou mapu přibližující žákům danou oblast. Základní text provázejí zajímavosti uvedené drobným písmem na okraji stránky, kde žáky zaujmou pozoruhodné „střípky“ ze života v dané době.

Naučné pasáže doplňuje obrovské množství obrázků a fotografií. V závěru kapitoly je zařazena přehledná časová přímka, která přibližuje základní dějinné události v časovém sledu. Každá kapitola je zakončena otázkami k cyklickému opakování.

Učebnici doplňuje interaktivní učebnice obsahující vedle interaktivních cvičení také videa názorně ilustrující vybrané tematické celky učebnice.

ZDARMA ZÍSKÁTE INTERAKTIVNÍ UČEBNICI  NA 1 ROK PŘI OBJEDNÁVCE učebnice Dějepis 6 pro celou třídu.

KLÍČ KE CVIČENÍM ke stažení zde.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-37 819/2016 dne 14. března 2017 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Dějepis s dobou platnosti šet let.
Doporučené tituly
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!