Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

Dějepis 7 - Dějiny středověku a počátku novověku- Čtení s porozuměním (2. vydání)

Dějepis 7 - Dějiny středověku a počátku novověku- Čtení s porozuměním (2. vydání)
Galerie
Dějepis 7 - Dějiny středověku a počátku novověku- Čtení s porozuměním (2. vydání)Dějepis 7 - Dějiny středověku a počátku novověku- Čtení s porozuměním (2. vydání)Dějepis 7 - Dějiny středověku a počátku novověku- Čtení s porozuměním (2. vydání)Dějepis 7 - Dějiny středověku a počátku novověku- Čtení s porozuměním (2. vydání)Dějepis 7 - Dějiny středověku a počátku novověku- Čtení s porozuměním (2. vydání)Dějepis 7 - Dějiny středověku a počátku novověku- Čtení s porozuměním (2. vydání)Dějepis 7 - Dějiny středověku a počátku novověku- Čtení s porozuměním (2. vydání)
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:77-40
ISBN:978-80-88285-27-4
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Mgr. Karla Prátová, Mgr. Ondřej Pechník, PhDr. Libor Vykoupil Ph.D.
Formát:A4
Počet stran:143
Cena: 149 Kč

Text je psaný v jednoduchých a srozumitelných větách. Každá kapitola začíná vždyna nové straně a je uvedena textem z krásné literatury spolu s otázkami na porozuměnítextu. Učebnice přináší základní fakta s minimem letopočtů. Důraz je kladen na logické souvislosti a typické rysy dané historické etapy. V úvodu ke kapitole najdete vždy také velkou přehlednou mapu přibližující žákům danou oblast. Základní text provázejí zajímavosti uvedené drobným písmem na okraji stránky, kde žáky zaujmou pozoruhodné „střípky“ ze života v dané době.

Naučné pasáže doplňuje obrovské množství obrázků a fotografií. V závěru kapitoly je zařazena přehledná časová přímka, která přibližuje základní dějinné události v časovém sledu. Každá kapitola je zakončena stránkou s otázkami k cyklickému opakování.

KLÍČ KE CVIČENÍM ke stažení zde.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-34 085/2017 dne 28. února 2018 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Dějepis s dobou platnosti šet let.
Doporučené tituly
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!