Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

Hudební výchova 2 - učebnice

Hudební výchova 2 - učebnice
Galerie
Hudební výchova 2 - učebniceHudební výchova 2 - učebniceHudební výchova 2 - učebniceHudební výchova 2 - učebniceHudební výchova 2 - učebnice
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:22-56
ISBN:978-80-88285-12-0
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Mgr. Jitka Bařinková, Mgr. Jitka Málková
Formát:B5
Počet stran:68
Cena: 89 Kč

Hudební výchova je zpracována v souladu s RVP ZV. Žáci si zde hravou formou osvojují atraktivní umělé i lidové písně a znalosti adekvátní věku žáků 2. ročníku z oblasti hudební teorie, které následně dále procvičují. Průvodcem učebnice je kocour Mour. Klademe si za cíl rozvíjet v dětech zájem o hudbu, a to jak lidovou, klasickou, tak také populární.

Inovativním prvkem jsou zejména různá dechová a rytmická cvičení opírající se především o zkušenosti s jógou pro děti, která celkově přispívají ke zdravému životnímu stylu a harmonii a zpestřují stereotyp běžné výuky. Pomocí jednotlivých úkolů probouzíme v dětech tvořivost, kreativitu a samostatnost myšlení. V neposlední řadě zde nalezneme také kapitoly týkající se obecného kulturního povědomí o našich zvycích, tradicích a folkloru. Hlavní oddíly učebnice jsou  koncipovány po jednotlivých měsících.

Při zakoupení učebnic pro třídu obdržíte heslo pro otevření souboru s hudebním doprovodem. Soubor je možné stáhnout u titulu Audio k Hudební výchově 2.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-7531/2019-8 dne 20. května 2019 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Hudební výchova s dobou platnosti šest let.
Doporučené tituly
Audio k Hudební výchově 2
Katalog: 22-59
Cena 129 Kč
Katalog 2021 pro I. stupeň
Katalog: KAT-1s
Cena 0 Kč
Katalog 2021 pro II. stupeň
Katalog: KAT-2s
Cena 0 Kč
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!