Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

15 + 1 ZDARMA - PRODLOUŽENÍ MIMOŘÁDNÉ AKCE PRO ROK 2024

Při zakoupení každých 15 učebnic nebo pracovních sešitů obdrží škola 1 kus daného titulu ZDARMA.

Informatika 4 - pracovní učebnice (2. vydání)

Informatika 4 - pracovní učebnice (2. vydání)
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:44-90
ISBN:978-80-88651-03-1
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Jana Morbacherová
Formát:A4
Vazba:šitá
Počet stran:52
Cena: 129 Kč

Učebnice Informatika pro 4. ročník ZŠ je zpracována důsledně podle RVP ZV 2023 a společně s učebnicí Informatika 5 pokrývají všechny aktuální očekávané výstupy pro předmět informatika na 1. stupni.

Učebnice obsahuje témata: kódování informace a přenos dat, ovládání digitálního zařízení, práce ve sdíleném prostředí, základy algoritmizace a jako rozšiřující učivo je zde zahrnuta i práce s textovými soubory.

V učebnici je kladen důraz na názornost a rozvíjení logického, informatického myšlení zábavnou a hravou formou.  V učebnici najdete mnoho obrázků, fotografií a praktických činností. Učebnice využívá moderní výukové trendy.

V jednotlivých kapitolách se žáci nejprve seznámí s pojmy data a informace a jejich kódování pomocí obrázků, textu a čísel. Žáci se hravou formou naučí zakódovat i dekódovat jednoduchý text. Seznámí se s digitálními zařízeními a jejich využitím doma i ve škole, naučí se zásadám bezpečnosti a hygieny práce na počítači a osvojí si základy ovládání počítače. Kapitola práce ve sdíleném prostředí je věnovaná počítačové síti, práci s internetem, sdílení dat a bezpečnostním rizikům plynoucím z těchto činností. Poslední kapitola, jak název napovídá, se věnuje základům algoritmizace v podobě práce se čtvercovou sítí. Závěrečná kapitola je věnována opakování učiva.

Učebnice je doplněna digitální učebnicí, ve které najdete spoustu podnětných a hravých cvičení na procvičení a upevnění učiva.

Doporučené tituly
IUč INFORMATIKA 4
Katalog: 44-90-1
Cena 6 490 Kč
IUč INFORMATIKA 4
Katalog: 44-90-2
Cena 0 Kč
IUč INFORMATIKA 4
Katalog: 44-90-3
Cena 1 419 Kč
Podobné tituly
Informatika 5 - pracovní učebnice
Katalog: 55-90
Cena 129 Kč

facebook

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!