Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

15 + 1 ZDARMA - PRODLOUŽENÍ MIMOŘÁDNÉ AKCE PRO ROK 2024

Při zakoupení každých 15 učebnic nebo pracovních sešitů obdrží škola 1 kus daného titulu ZDARMA.

Přírodopis 6 - Úvod do přírodopisu - učebnice, Čtení s porozuměním (3. vydání)

Přírodopis 6 - Úvod do přírodopisu - učebnice, Čtení s porozuměním (3. vydání)
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:66-30
ISBN:978-80-88285-91-5
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Thea Vieweghová
Formát:A4
Vazba:brožovaná
Počet stran:100
Cena: 186 Kč

V úvodní části si žáci rozšíří znalosti o Zemi a vývoji života na Zemi. Na tyto poznatky o makrokosmu navazuje učivo o mikrokosmu. Žáci se obeznámí se základní jednotkou organizmů – s buňkou – a s nebuněčnými mikroorganizmy – viry. Na základě znalostí o stavbě rostlinné a živočišné buňky se jim představí skupina jednobuněčných organizmů od bakterií přes některé druhy hub a lišejníků až k prvokům. Představitelem rostlinné říše jsou řasy. Mnohobuněčné organizmy zastupují bezobratlí živočichové.

Struktura kapitol: obecná charakteristika daného organizmu (u každého je uveden kmen i třída, popř. podtřídy a jejich zástupci) a stavba těla s názorným obrázkem s popiskami. Následuje přehled vybraných zástupců v podobě schématu s fotografiemi. Ty doplňují zajímavosti ve sloupcích na okraji stránky. Kapitola je zakončena otázkami na probrané učivo a shrnutím obsahu kapitoly. Větší celky jsou uvedeny motivačním úryvkem z populárně naučné nebo krásné literatury s otázkami na porozumění textu. Zařazeno je cyklické opakovaní ve formě testových otázek včetně doprovodného obrazového materiálu. Nechybí ani celkové závěrečné opakování.

ZDARMA ZÍSKÁTE INTERAKTIVNÍ UČEBNICI  NA 1 ROK PŘI OBJEDNÁVCE učebnice Přírodopis 6 pro celou třídu.

  • KLÍČ KE CVIČENÍM ke stažení zde.
Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-7688/2023-3 dne 22. 6. 2023 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Přírodopis s dobou platnosti tří let.
Doporučené tituly
Podobné tituly

facebook

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!