Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

Přírodopis 8 - Savci a člověk, Čtení s porozuměním

Přírodopis 8 - Savci a člověk, Čtení s porozuměním
Galerie
Přírodopis 8 - Savci a člověk, Čtení s porozuměnímPřírodopis 8 - Savci a člověk, Čtení s porozuměnímPřírodopis 8 - Savci a člověk, Čtení s porozuměnímPřírodopis 8 - Savci a člověk, Čtení s porozuměnímPřírodopis 8 - Savci a člověk, Čtení s porozuměním
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:88-30
ISBN:978-80-88285-07-6
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Mgr. Eva Břicháčková, Bc. Marie Franzová
Formát:A4
Počet stran:119
Cena: 149 Kč

Učebnice je vytvořena v souladu s moderními výukovými trendy. Důraz se klade na názornost,srozumitelnost, logické souvislosti a mezipředmětové vztahy.

V prvním celku se žáci seznámí s charakteristickými znaky savců a stavbou jejich těla, jejich významem a typickým chováním; následuje celkový přehled vybraných skupin savců a zástupců s barevnými fotografiemi.

V druhém tematickém celku žáci poznávají soustavy lidského těla (jednotlivé orgány, soustava jako celek, propojení soustav a jejich funkčnost).

V závěru každé kapitoly se nachází přehled nejběžnějších onemocnění a úrazů dané soustavy včetně pokynů k prevenci (doplněno názornými obrázky s popisky, přehledovými tabulkami apod.) Součástí každé kapitoly jsou otázky ověřující pochopení probraného učiva, skupinové úkoly, praktické úkoly, pozorování a ekologická témata.

V rámci celé učebnice je zařazeno cyklické opakování ve formě testových otázek včetně doprovodného obrazového materiálu. Nechybí ani celkové závěrečné opakování a klíč k opakovacím úkolům.

KLÍČ KE CVIČENÍM ke stažení zde.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-1174/2019 dne 20. března 2019 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Přírodopis s dobou platnosti šet let.
Doporučené tituly
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!