Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

Zeměpis 6 - Planeta Země - učebnice, Čtení s porozuměním

Zeměpis 6 - Planeta Země - učebnice, Čtení s porozuměním
Galerie
Zeměpis 6 - Planeta Země - učebnice, Čtení s porozuměnímZeměpis 6 - Planeta Země - učebnice, Čtení s porozuměnímZeměpis 6 - Planeta Země - učebnice, Čtení s porozuměnímZeměpis 6 - Planeta Země - učebnice, Čtení s porozuměnímZeměpis 6 - Planeta Země - učebnice, Čtení s porozuměnímZeměpis 6 - Planeta Země - učebnice, Čtení s porozuměnímZeměpis 6 - Planeta Země - učebnice, Čtení s porozuměnímZeměpis 6 - Planeta Země - učebnice, Čtení s porozuměním
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:66-45
ISBN:978-80-87591-87-1
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:prof. PhDr. Petr Chalupa CSc., Mgr Jakub Cimala
Formát:A4
Počet stran:123
Cena: 149 Kč

Nová učebnice zeměpisu pro 6. ročník je vytvořena v souladu s moderními trendy výuky zeměpisu. Důraz je kladen na názornost, srozumitelnost, logické souvislosti a mezipředmětové vztahy. Učebnicové texty jsou systematicky a přehledně členěny do tematických kapitol. Každá kapitola začíná vždy na nové straně. Hlavní učební text je psán přehledně a jednoduše s ohledem na věk žáků. Součástí učebnice jsou i ukázky krásné literatury a související otázky na porozumění textu. Každá větší kapitola je zakončena opakováním. Učebnice obsahuje mnoho názorných fotografií, obrázky a schémata. Díky nim žáci pochopí lépe učivo. Text doplňuje velké množství map, které pomáhají žákům orientovat se v reálném prostoru. Základní text je doplněn zajímavostmi, které jsou uvedeny po okrajích učebnice. V zajímavostech najdete i medailonky významných osobností ze světa vědy. Právě tyto zajímavosti, přehledné obrázky a mapy motivují žáky k učení.

Učebnici doplňuje interaktivní učebnice, která kromě cvičení obsahuje také videa a mapy.

ZDARMA ZÍSKÁTE INTERAKTIVNÍ UČEBNICI  NA 1 ROK PŘI OBJEDNÁVCE učebnice Zeměpis 6 pro celou třídu.

KLÍČ KE CVIČENÍM ke stažení zde.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-5662/2017 dne 17. května 2017 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Zeměpis s dobou platnosti šet let.
Doporučené tituly
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!