Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

NOVINKA Zeměpis 7 - pracovní sešit, Čtení s porozuměním

Zeměpis 7 - pracovní sešit, Čtení s porozuměním
Galerie
Zeměpis 7 - pracovní sešit, Čtení s porozuměnímZeměpis 7 - pracovní sešit, Čtení s porozuměnímZeměpis 7 - pracovní sešit, Čtení s porozuměnímZeměpis 7 - pracovní sešit, Čtení s porozuměnímZeměpis 7 - pracovní sešit, Čtení s porozuměním
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:77-46
ISBN:978-80-88285-39-7
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Borek Doležel
Formát:A4
Počet stran:59
Cena: 80 Kč

Tento pracovní sešit je vytvořen v souladu s moderními trendy výuky zeměpisu a představuje celek s učebnicí zeměpisu pro 7. ročník základní školy. Pracovní sešit je součástí řady pracovních sešitů k učebnicím našeho nakladatelství pro 2. stupeň základní školy.

Pracovní sešit obsahuje úkoly na procvičování a aplikování probraného učiva z učebnice. Důraz je kladen na vizuální stránku pracovního sešitu. Názorné fotografie, obrázky a schémata slouží k lepšímu pochopení učiva.

V úvodu každé kapitoly je rámeček s vynechanými slovy k doplnění sloužící jako zápis pro žáka. Je zde shrnuto základní učivo dané kapitoly, zápis je možné využít namísto poznámek v pracovním sešitu.

Součástí pracovního sešitu jsou i cyklická opakování na konci každých dvou větších kapitol a podrobné závěrečné opakování.

KLÍČ KE CVIČENÍM ke stažení zde.

Doporučené tituly
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!