Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

NOVINKA Zeměpis 9 - Lidé a hospodářství

Zeměpis 9 - Lidé a hospodářství
Galerie
Zeměpis 9 - Lidé a hospodářstvíZeměpis 9 - Lidé a hospodářstvíZeměpis 9 - Lidé a hospodářstvíZeměpis 9 - Lidé a hospodářstvíZeměpis 9 - Lidé a hospodářstvíZeměpis 9 - Lidé a hospodářství
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:99-45
ISBN:978-80-88285-11-3
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:prof. PhDr. Petr Chalupa CSc., Mgr. Martin Weinhöfer PhD., Mgr. Dušan Kráčmar
Formát:A4
Počet stran:99
Cena: 149 Kč

Učebnice je vytvořena v souladu s moderními trendy výuky zeměpisu. Důraz je kladen na názornost, srozumitelnost, logické souvislosti a mezipředmětové vztahy. Učebnicové texty jsou systematicky a přehledně členěny do tematických kapitol. Každá kapitola začíná vždy na nové straně.

Učebnice vychází z nejnovějších geografických údajů a politické situace (např. vystoupení Velké Británie z EU). Zahrnuje kapiotoly: Lidé na planetě Zemi, Národní hospodářství, Světový trh a mezinárodní obchod, Politická mapa dnešního světa, Krajina a životní prostředí, Světové ekologické problémy.

Učebnice obsahuje mnoho názorných fotografií, obrázků a schémat. Díky nim žáci pochopí lépe učivo. Text doplňuje velké množství map, které pomáhají žákům orientovat se v reálném prostoru. Základní text je doplněn zajímavostmi, které jsou uvedeny po okrajích učebnice. V zajímavostech najdete i medailonky významných osobností ze světa vědy.

V závěru učebnice je rejstřík a klíč s řešením opakovacích úkolů.

KLÍČ KE CVIČENÍM ke stažení zde.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-9194/2019 dne 27. května 2019 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Zeměpis s dobou platnosti šet let.
Doporučené tituly
Katalog 2021 pro I. stupeň
Katalog: KAT-1s
Cena 0 Kč
Katalog 2021 pro II. stupeň
Katalog: KAT-2s
Cena 0 Kč
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!