Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

Čítanka 7, Čtení s porozuměním

Čítanka 7, Čtení s porozuměním
Galerie
Čítanka 7, Čtení s porozuměnímČítanka 7, Čtení s porozuměnímČítanka 7, Čtení s porozuměnímČítanka 7, Čtení s porozuměnímČítanka 7, Čtení s porozuměnímČítanka 7, Čtení s porozuměnímČítanka 7, Čtení s porozuměnímČítanka 7, Čtení s porozuměním
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo:77-65
ISBN:978-80-87591-76-5
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Mgr. Zita Janáčková, Tereza Janáčková, Mgr. Thea Vieweghová
Formát:B5
Počet stran:179
Cena: 169 Kč

Čítanka je součástí nové edice Čtení s porozuměním a rozšiřuje řadu učebnic zaměřených na podporu čtenářské gramotnosti . Učebnice odpovídá pojetí a cílům RVP ZV.

Hlavním cílem je dále v dětech prohlubovat zájem o literaturu a nenásilnou formou je poutavými články a zábavnými úkoly motivovat k četbě.

Literární ukázky jsou doplněny otázkami a úkoly na podporu čtenářské gramotnosti. Seznamuje žáky s dalšími literárními žánry, jako je novela, povídka, cestopis, detektivka, píseň apod. Zařazeny jsou i ukázky z titulů oblíbených u dospívajících čtenářů (např. témata fantasy, sci-fi a humorné příběhy). Zároveň se velké množství textů tematicky prolíná s učivem dějepisu, zeměpisu a přírodopisu 7. ročníku.

  • KLÍČ KE CVIČENÍM ke stažení zde.
Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-46299/2015 dne 18. února 2016 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Český jazyk a literatura, 6. - 9. ročník, s dobou platnosti šest let.
Doporučené tituly
Katalog 2021 pro I. stupeň
Katalog: KAT-1s
Cena 0 Kč
Katalog 2021 pro II. stupeň
Katalog: KAT-2s
Cena 0 Kč
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!