Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

NOVINKA Hudební výchova 4 - učebnice

Hudební výchova 4 - učebnice
Galerie
Hudební výchova 4 - učebniceHudební výchova 4 - učebniceHudební výchova 4 - učebniceHudební výchova 4 - učebniceHudební výchova 4 - učebniceHudební výchova 4 - učebnice
Dostupnost:Připravujeme
Katalogové číslo:44-56
ISBN:978-80-88285-55-7
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Mgr.art. Eva Chomoucká, Mgr. Lenka Andrýsková
Formát:B5
Počet stran:79
Cena: 89 Kč

Tato učebnice navazuje na učebnici hudební výchovy pro 2. ročník, jejíž učivo opakuje a dále rozvíjí. Můžete se těšit na hodiny plné hezkých melodií, rytmických cvičení a her s prvky dramatické výchovy. Nebudou chybět ani poznatky z hudební teorie, které jsou přiblíženy hravou formou přiměřenou věku dětí. Dozvíte se zajímavosti o některých našich hudebních skladatelích, seznámíte se s hudebními nástroji a naučíte se psát první noty. Příjemné chvíle prožijete při poslechu vážné nebo populární hudby.

V učebnici najdete i dechová, hlasová a artikulační cvičení, která by se měla stát nezbytnou součástí každé hodiny hudební výchovy. Pro větší přehlednost je učivo rozděleno do jednotlivých měsíců a dále do kapitol. Ty jsou často uvedeny motivačním příběhem, který promlouvá prostřednictvím průvodce učebnicí – slavíka Otíka.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-19211/2021-9 dne 14. 10. 2021 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Hudební výchova s dobou platnosti šest let.
Podobné tituly
Hudební výchova 2 - učebnice
Katalog: 22-56
Cena 89 Kč
Hudební výchova 3 - učebnice
Katalog: 33-56
Cena 89 Kč

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!