Nová škola - DUHA s.r.o.
Edice Čtení s porozuměním
0 Kč
0

Vlastivěda 5 zeměpis – pracovní sešit, Čtení s porozuměním

Vlastivěda 5 zeměpis – pracovní sešit, Čtení s porozuměním
Galerie
Vlastivěda 5 zeměpis – pracovní sešit, Čtení s porozuměnímVlastivěda 5 zeměpis – pracovní sešit, Čtení s porozuměnímVlastivěda 5 zeměpis – pracovní sešit, Čtení s porozuměnímVlastivěda 5 zeměpis – pracovní sešit, Čtení s porozuměním
Dostupnost:Skladem
Katalogové číslo: 55-41
ISBN:978-80-87591-47-5
Výrobce:Nová škola - DUHA s.r.o.
Autor:Soňa Hroudová, Jakub Cimala
Formát:A4
Počet stran:44
Cena: 60 Kč

Tento pracovní sešit slouží k upevnění a procvičení učiva z učebnice Vlastivěda 5 – Česká republika jako součást Evropy vydané v edici Čtení s porozuměním. Pracovní sešit podobně jako učebnice podporuje čtenářskou gramotnost a využívá se v něm metod činnostního učení. Pracovní sešit je zaměřený na praktické ověřování získaných vědomostí prostřednictvím práce s příruční mapou z učebnice nebo s doplňujícími mapkami, které jsou součástí textu. Přináší také množství zábavných úkolů – např. doplňovačky, čtyřsměrky, přesmyčky, úkoly k vystřižení z přílohy.

Do sešitu jsou podobně jako do učebnice zařazeny úryvky z krásné literatury, kterými si žáci procvičí jak porozumění textu, tak se jim lépe přiblíží probíraná fakta.

Závěrečné opakování má podobu hry.

Na samém konci učebnice najdete klíč s řešením většiny úkolů.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-33329/2019 dne 6. prosince 2019 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro výku pro vzdělávací obor Člověk a jeho svět s dobou platnosti šest let.
Doporučené tituly
Podobné tituly

facebook

/clanky/videa/

| Hlavní stránka | Novinky | Akční nabídky | O nás | Jak nakupovat | Kontakty
Ověřit CSS!